Thumbnail image
Aku 2x14.4V, Li-Ion 58G216 Graphite
144.00 € 160.00 € (-10%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aku GRAPHITE, karakterizohet me shpejtësi të lartë e cila mundësohet nga një bateri shumë efiçente 18V, 2.0 Ah Li-Ion. E pajisur me funksionin e fikjes së ngarkuesit që aktivizohet pas mbushjes së baterisë ose kufizimit të temperaturës. Vegla e fuqisë me rregullim të rrotullueshëm të vazhdueshëm ka çelësin e drejtimit dhe çelësin e ndërprerësit. Shpejtësia maksimale e rrotullimit është 400 rpm në shpejtësinë e parë dhe 1100 rpm në shpejtësinë e dytë. Rrotullimi maksimal është 42 Nm (e butë) / 60 Nm (e vështirë) (varg rregullimi 1 deri 20 plus opsion shpimi). Mjeti përmban frenat elektrike me bosht dhe LED për të ndriçuar vendin e punës. Dorëza ergonomike dhe gjatësia optimale e përgjithshme e shpimit mundësojnë operacion të rehatshëm për personat e djathtë dhe të majtë. Dorezë, pjesa e sipërme e trupit dhe butoni switch janë të veshura me materiale anti-rrëshqitëse për përshtatje të fortë në dorë. Koka e pajisjes është bërë prej çeliku me cilësi të lartë. Set i mjeteve përfshinë : bit me fund të dyfishtë dhe bateri rezervë. Pajtueshmëria me standardet evropiane është konfirmuar me certifikatën CE. Garancion 12 muaj

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali
  • Pa rrëshqitshme
  • Metal, PVC
GTIN 5902062008886
Kodi i produktit 58g216

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen