Thumbnail image
Aku 14.4 V Li-ion 58G215 GRAPHITE
119.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aku GRAPHITE, niveli i lartë dhe përshtatshmëria mundësohet nga bateritë e efektshme 14.4 V, 1.5 Ah Li-Ion. Dizajni kompakt i pajisjes dhe pesha e vogël ofrojnë komoditet të lartë të përdorimit edhe në zonat e vështira për t'u arritur. Shpejtësia maksimale e rrotullese është 350 rpm në shpejtësinë e parë dhe 1150 rpm në shpejtësinë e dytë. Vegla e punës është e pajisur me çelësin e përzgjedhjes së drejtimit të rrotullimit, butonin e bllokimit të kalimit për funksionimin e vazhdueshëm dhe frenat elektrike të boshtit. LED i integruar lejon të ndriçosh vendin e punës. Mjetet vijnë me një kuti plastike që përfshin set të bitave dhe një bateri rezervë. GRAPHITE ofron gamë të gjerë të veglave të punës që përmbushin pritjet e profesionistëve. E konfirmuar me standardet evropiane, certifikatën CE. Garancion 12 muaj

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali
  • Pa rrëshqitshme
  • Metal, PVC
GTIN 5902062015709
Kodi i produktit 58g215

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen