Thumbnail image
Buzëkuq Chanel Intense Long-Wear Lip Colour 3.5g
44.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Buzëkuqi Chanel, ka një ngjyrë të bukur dhe të pasur, e cila për shkak të pigmenteve dalluese, mbetet në buzë për një kohë të gjatë. Rrëshqet në buzë dhe e bënë të lehtë aplikimin. Trajtoni buzët me kujdes cilësor dhe ngjyrë origjinale, buzët tuaja do të jenë bukur të butë, rrezatues dhe elegante. Përmban ekstrakte të çajit të gjelbër dhe drurit sappan dhe gjalpë çaji që siguron ngjyrë të gjatë të qëndrueshme. Buzëkuqi Chanel garanton një ngjyrë të pasur, intensive dhe afatgjate.

Cilësitë

Gjinia woman
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit rtenky
GTIN 3145891601626
Kodi i produktit kCH104162

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen