Thumbnail image
Çantë DICOTA Slim Case BASE, për laptop 12.5", e zezë
34.50 € 35.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Slim Case BASE është çantë e lehtë transportuese për laptop 11-12.5". Xhepi kryesorë në të cilin vendoset laptopi është i butë dhe përshtatet plotësisht me të. Mund të bartet me rripin e krahut që edhe mund të hiqet apo me dorezat e ndërtuara nga materiali i fortë neopren. Xhepi i pasëm është shumë i përshtatshëm për të mbajtur dokumente, ndërkaq xhepi i parëm ofron shumë hapsirë për të vendosur pjesët shoqëruese të laptopit apo gjësendet e përditshme në të cilat keni qajse të lehtë. Kjo cantë është adekuate për ata që udhëtojnë shpesh. Dimensionet e saja janë 335 x 245 x 40 mm dhe ka hapsirë të mbrendshme 315 x 215 x 30 mm, ndërkaq peshon vetëm 330g.

Cilësitë

Origjina Zvicër
Ngjyra Zezë
Pesha [kg] 0,33
Prodhuesi DICOTA
GTIN 7640158665107
Kodi i produktit 215144

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen