Thumbnail image
ESKILI - VEPRA E PLOTË - ESKILI
16.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vepra e plotë e Eskilit, përkthyer nga Ismail Kadare, Çezar Kurti, Shpëtim Çuçka dhe Henrik Lacaj. Përmbajtja: ORESTIA PROMETEU I MBËRTHYER LUTËSET PERSËT TË SHTATËT KUNDËR TEBËS

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
GTIN GIDN-00541206
Kodi i produktit GIDN-00541206

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen