Thumbnail image
Fibra plastike Gembird për printime 3D, PLA, 1,75mm, 1kg, kaltër
33.50 € 49.50 € (-32%)
Përshkrimi

Fibra plastike për shtypjen tre-dimensionale të bërë nga PLA, një poliester termoplastik që rrjedh nga burimet e ripërtëritshme. Produkti është rezistent ndaj dëmtimeve mekanike, ka qëndrueshmëri të ngjyrave dhe nuk bllokon printerat.Fibrat kanë diametër prej 1.75 milimetra, pra kërkojnë një printer 3D pikërisht të këtij diametri. Pesha e produktit është 1 kilogram, me ngjyrë të kaltërt.

Cilësitë

Origjina Holandë
Ngjyra e tonerit (cartridge) Kaltër
Lloji i pajisjes 3D
Prodhuesi Gembird
GTIN 8716309088558
Kodi i produktit 214792

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen