Thumbnail image
JETA E FSHEHTË E SALVADOR DALISË - SALVADOR DALI
13.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Në librin e tij autobiografik “Jeta e fshehtë e Salvador Dalisë treguar nga ai vetë”, Dali përmend disa nga “shpikjet” që kishte bërë për të cilat kishte folur edhe me kompani të ndryshme, për t’ua shitur dhe pse pa sukses, përveç ndonjë rasti kur këto ide ia vidhnin.

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
GTIN 9789928433954
Kodi i produktit 9789928433954

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen