Thumbnail image
Kabinet i veglave, NEO - Për mekanikë
675.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kabineti i veglave të punës, NEO me madhësi 680 x 460 x 1030 mm. Kabineti ka 6 sirtarë praktikë për mjete. Sipërfaqja e punës e mbuluar me gome, rezistente ndaj vajit dhe yndyrave. Rrotat e kthesës lehtësojnë manovrimin, për më tepër ato janë të pajisura me frenim. Kapaciteti mbajtes 280 kg. Besueshmëria e produktit konfirmohet me garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve. Kabineti i veglave, (LxWxH) 680 x 460 x 1030 mm, kapaciteti mbajtës 280 kg, trup çeliku, mbyllje qendrore, mbulim gome në sipërfaqe pune, bllokada rrota, rrota 5 " 2. Garancion 12 muaj.

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali Metal, PVC
Pesha 9-20kg
GTIN 5907558425840
Kodi i produktit 84-221+G

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen