Thumbnail image
Kellëf për laptop Dell Premier (9550), i zi
84.50 € 87.50 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këllëfi për laptop Dell Premier Case (9550) është këllëf ideal për mbrojtje të laptopit tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera. Këllëfi përmban një dizajn modern dhe material të fortë. Brendësia e tij me material të butë e mbron laptopin tuaj nga gërvishtjet dhe i siguron bartje të sigurt. Dimensionet e jashtme të tij janë: 391.2 x 276.9 x 7.6. Këllëfi ka ngjyrë të zezë.

Cilësitë

Origjina Irlandë
Ngjyra Zezë
Prodhuesi Dell
GTIN 5397063801237
Kodi i produktit 192406

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen