Thumbnail image
Kuti e madhe me rrota për vegla pune, NEO
74.99 €
Përshkrimi

Kuti për vegla pune NEO, dimensionet 40 x 40 x 70.5 cm. Kuti e gjerë dhe e lëvizshëme e veglave është bërë prej plastike të qëndrueshme dhe përmban pirgje metalike. Është e pajisur me rrota për lëvizje më të lehtë. Kutia përbëhet nga 3 pjesë funksionale. Ajo mund të shpërbëhet plotësisht. Pjesa e sipërme përmban kutinë e mjeteve, moduli i mesëm ka katër ergoboxes dhe pjesa e poshtme është një kuti e gjerë për mjete të mëdha. Kutia gjithashtu ka 4 organizatorë për ruajtjen e artikujve të vegjël, tabaka brenda dhe dy doreza të përshtatshme për mbajtjen ose zvarritjen. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali Metal, PVC
GTIN 5907558421682
Kodi i produktit 84-115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen