Thumbnail image
Kuti me rrota për vegla pune, NEO
48.00 €
Përshkrimi

Kuti e mjeteve NEO, dimensionet 68 x 40 x 35.5 cm dy rrota të veshura me gomë, mbajtëse metalike, organizator, dorezë teleskopike e aluminit, mbajtëse. Kuti e veglave e gjerë dhe e lëvizshme e ndërtuar prej plastike të qëndrueshme me pirgje metalike. Kutia e mjeteve ka organizues të madh për ruajtjen e artikujve të vegjël, tabaka brenda dhe dorezë të përshtatshme teleskopike për mbajtjen ose zvarritjen.

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali Metal, PVC
GTIN 5907558421699
Kodi i produktit 84-116

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen