Thumbnail image
Kuti për vegla pune, NEO
45.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuti për vegla pune NEO, dimensionet 48 x 38 x 17.8 cm. Kutia e veglave është bërë prej plastike të qëndrueshme dhe ka shtresa prej alumini. Kutia përmban mure të lëvizshme dhe 1 organizator shtesë të lëvizshëm për të ruajtur gjërat e vogla. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali
  • Alumin
  • Metal, PVC
GTIN 5907558425543
Kodi i produktit 84-117

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen