GjirafaMall - Qendra e vetme tregtare online në Kosovë-Laptop Lenovo V310-15IKB, 15.6", Full HD, 1128GB SSD dhe HDD, 8GB DDR4 SODIMM dhe LPDDR4, Intel HD Graphics, i zi

Produkte te ngjashme

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen