Thumbnail image
Mbrojtëse të helikave ( 4 copë) për DJI Spark
3.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbrojtëset e helikave ( 4 copë) të përshtatura për dronin DJI Spark mund të zëvendësojnë mbrojtëset e dëmtuara brenda disa minutave për t'ju mundësuar fluturimin dhe inçizimin e menjëhershëm me dronin tuaj. Janë shumë të lehta me një peshë prej vetëm 9.5 g.

Cilësitë

Origjina Kinë
Trashësia [mm] 266
Ueb-i i prodhuesit Dji.com
Prodhuesi DJI
Lartësia [mm] 55
GTIN 6958265148699
Kodi i produktit 215034

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen