Thumbnail image
Mb?shtet?se p?r duar CONNECT IT CI-499, e zezë
23.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

CONNECT IT CI-499 është element shoqërues ideal në rastet kur jemi duke punuar për kohë të gjata në kompjuter në shtëpi ose zyrë. Ka dizajn special për rehati maksimale gjatë shtypjes së tasteve në tastierë. Ky aksesor është e mbushur i me sfungjer memorizues. Mbështetësja me sipërfaqe të pa rrëshqitshme siguron një pozitë të qëndrueshme dhe parandalon lëvizjet e pa dëshiruara në tavolinë. Kjo është e përbërë nga material sfungjeri, gome dhe pëlhurë.

Cilësitë

Kodi CI-499
EAN 8595610605049
Prodhuesi CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit Connectit-europe.com
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 8595610605049
Kodi i produktit 176713

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen