Thumbnail image
Mbushës Dell AC adaptér 130W
86.50 € 108.50 € (-20%)
Përshkrimi

Mbushësi Dell me kapacitet 130 W, ju ofron mundësi të mbushni laptopin tuaj pa asnjë problem. Është i krijuar me kujdes të lartë dhe i testuar në laboratorët e DELL . Mbush këto pajisje: Dell Inspiron 7559, Dell Inspiron 7567, Dell Inspiron 17R (7720), Dell Inspiron 17R (N7110), Dell Latitude E5440, Dell Latitude E5540, Dell Latitude E6540, Dell Latitude E7240, Dell Latitude E7440, Dell Precision M4400, Dell Precision M4400, Dell Studio XPS 1645, Dell Studio XPS 17 and Dell Vostro 3700.

Cilësitë

Origjina Irlandë
Ngjyra Zezë
Prodhuesi Dell
GTIN 5397063813735
Kodi i produktit 212187

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen