Thumbnail image
Memorie operative Kingston Value, 2x4GB DDR3, 1600MHz
55.50 € 56.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoriet operative klasike me kapacitet standard 2 x 4GB DDR3, operojnë me frekuencë prej 1600 MHz. Këto memorie punojnë me tension maksimal prej 1.5 V. Këto memorie kanë ngjyrë të kuqe

Cilësitë

Origjina Guatemaka
Ueb-i i prodhuesit Kingston.com
Lloji i memories DDR3
Konfigurimi i memories 2 x 4GB
Frekuenca operuese [MHz] 1600
Prodhuesi Kingston
GTIN 740617212068
Kodi i produktit 190398

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen