Thumbnail image
Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Ultra Android 16GB 98MB/s UHS-I + adapter SD
14.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Karta Micro SDHC Ultra ka një kapacitet prej 16 GB. I përket klasës së 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s. Ajo gjithashtu i takon klasës UHS-I, e cila i jep kartës një shpejtësi leximi deri në 98 MB / s. Ajo ka performancën A1 për ngarkim më të shpejtë dhe drejtimin e aplikacioneve. Është e përsosur për pajisjet mobile me Android. Ka një përshtatës për futjen e një karte në slotin SD klasik.

Cilësitë

Origjina Tunizi
Ueb-i i prodhuesit Sandisk.com
Prodhuesi SanDisk
Kapaciteti [GB] 16
GTIN 6196591613478
Kodi i produktit 221592

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen