Thumbnail image
Monitor LG 24BK550Y, LED, 24"
199.50 € 228.50 € (-13%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Monitori LED ka dizajn të veçantë dhe një diagonale prej 23.8 inç. Ekrani përdor teknologjinë e përparuar IPS dhe ofron një rezolucion prej 1920 x 1080 pix. Ka raport të aspektit 16: 9, raport kontrasti 1000: 1 dhe ndriçim deri në 250 cd / m2. Në të përfshihen boshti për pjerrtësim, anim si dhe ndryshim në lartësi mbi sipërfaqe. Ndërfaqja: Display Port 1.2, DVI-D me HDCP, D-SUB, PC Audio, USB, altoparlant i integruar (2 x 1.2 W).

Cilësitë

Origjina Korea e jugut
Vendi i prodhimit China
Trashësia [mm] 238
Ngjyra Zezë
DisplayPort Po
Ueb-i i prodhuesit Cz.lge.com
Konsumi [W] 28
Prodhuesi LG
Lloji i ekranit IPS
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
GTIN 8806091323965
Kodi i produktit 218589

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen