Thumbnail image
Mulli për mprehje GRAPHITE
107.10 € 119.00 € (-10%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mulli për mprehje GRAPHITE, mulli për mprehje për tavolinë, 370W, rrota e rëndë 150x12.7 mm, shpejtësia 2.850 min-1, gjerësia e grilës 25 mm, llampa ndriçuese me shumë shtresa, mbështjellja e statorit të bakrit, dimensionet e pajisjes (LxWxH) 360x250x290 mm, pesha 9.5 kg, është projektuar për të përpunuar materiale të forta. Diametri maksimal i rrotave të bluarjes është 150 mm. Mullçeri është i drejtuar nga motori me induksion me dredhërimin e bakrit. Ajo përmban temperaturë të lartë dhe trup rezistent ndaj dëmtimit të bërë nga aliazh alumini. Shpejtësia maksimale e rrotave pa ngarkesë është 2950 rpm. Përveç kësaj ky mulli përmban llambë ndriçuese me shumë ndriçim, sirtar për ftohje dhe mburoja e syrit të rregulluar (mburoja e majtë me xham zmadhues). Grupi i grirësve përfshin: Mburoja e Shkëndijave, rrota dhe set i bulonave, vida dhe rondele. Pajtueshmëria me standardet evropiane është konfirmuar me certifikatën CE.

Cilësitë

Origjina Poloni
Pesha 9 - 16kg
Materiali Metal, PVC
GTIN 5902062593832
Kodi i produktit 59g383

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen