Thumbnail image
Orë dore Daniel Wellington Classic - Sheffield Silver H25-866
152.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar për të dy gjinitë nga marka britaneze Daniel Wellington, e cila vjen e kombinuar me një brez të zi lëkure të butë dhe kornizë çeliku. Ora nuk ka kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të zezë me indekse e tregues argjendi. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Ngjyra Zezë
Kronograf Pa kronometër
Materiali Lëkurë
Numri
  • 36
  • 40
Përmbajtja Mineral
Madhësia
  • 6
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 8592740365966
Kodi i produktit hDW122

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen