Thumbnail image
Pastrues me presion të lartë, VERTO
219.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

VERTO 2000 W, pastrues me presion të lartë është një mjet i fuqishëm dhe i besueshëm me pompë të bërë nga aliazh alumini. Mundëson pastrimin e sipërfaqeve edhe shumë të pista me përdorimin e presionit prej 110 bar. Pastruesi me presion është i pajisur me dorezë armë me lancën, gyp presioni, enë detergjenti dhe mbështjellës i përshtatshëm për të mbajtur gypin e presionit të lartë. Certifikata CE konfirmon përputhjen me standardet evropiane të sigurisë. Pastruesi me presion 2000 W, presioni i punës 110 bar, maks. presioni 160 bar, rrjedha e ujit 6 l / min, (LxHxW) 780 x 290 x 320 mm, pesha 9,5 kg, pajisje: dorëza arme, lance me hundë presioni të ulët / të lartë, hundë turbo, mbajtëse për enë detergjente, gyp 65 cm, furçë rrotulluese, furçë kat, gyp 10 m, bashkues i shpejtë - 2 copë, mbajtëse për pajisje, shufra për pastrim. 6 muaj garancion

Cilësitë

Origjina Poloni
Materiali Metal, PVC
Pesha 9-20kg
GTIN 5902062026026
Kodi i produktit 52G400

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen