Thumbnail image
Printer Canon PIXMA TS3150, i zi
109.50 € 116.50 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Printeri CANON PIXMA TS3150 është zgjidhja ideale për printim dhe skanim në zyrën apo shtëpinë tuaj. Pjesët përbërëse të printerit përfshijnë printimin me rezolucion 4800 x 1200 dpi, portin USB 2.0, teknologjinë Wi-Fi dhe ka madhësi 435 × 316 × 145 mm. Falë lidhjes me WI-FI ju mund të printoni edhe nga telefonët tuaj qoftë ai Android apo IOS.Në pako përfshihet : PG-545 (i zi )CL-546 (me ngjyrë )PG-545XL (i zi ) - opsionalCL-546XL (me ngjyrë ) - opsional

Cilësitë

Origjina Japoni
Vendi i prodhimit China
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min] 4
Teknologjia e printimit Inkjet
Nuance Ngjyrësh, Shumë
Ngjyra Bardhë
Madhësia:
  • 36
  • 39
GTIN 4549292092875
Kodi i produktit 219013

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen