Thumbnail image
Retifikuese, GRAPHITE
110.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

GRAPHITE ,Retifikuese (grinder) profesionale me kënd, me një motorr të fuqishëm 2400 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe fortësi të ndryshme. Diametri i diskut 230mm. Falë formës ergonomike dhe balancimit të saktë, pajisja siguron komoditet të lartë të punës. Doreza kryesore me mbulesën antislip (pamundëson rrëshqitjen)  dhe dorezën shtesë me fiksim në tre pozicione sigurojnë punë të rehatshme për majtakët dhe djathtakët. Është I pajisur me një buton me dy faza, duke parandaluar aktivizimin e rastësishëm dhe një buton të bllokimit të boshtit për të mundësuar ndërrim më të lehtë të diskut. Rregullimi i duhur i hapjeve të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorrit. Shpejtësia maksimale e rrotullimit të kokës është 6000 rpm.

Cilësitë

Origjina Poloni
Pesha 5-9 kg
GTIN 5902062592064
Kodi i produktit 59G206

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen