Thumbnail image
SanDisk Micro SDHC Ultra Android 16GB 48MB/s UHS-I
13.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Karta Micro SDHC Ultra ka një kapacitet prej 16 GB.

I përket klasës së 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s.

Gjithashtu i takon klasës UHS-I, e cila i jep kartës një shpejtësi leximi deri në 48MB / s.

Ideal për ngarkim më të shpejtë dhe drejtimin e aplikacioneve.

Është e përsosur për pajisjet mobile me Android.

Cilësitë

Origjina Tunizi
Ueb-i i prodhuesit Sandisk.com
Prodhuesi SanDisk
Kapaciteti [GB] 16
GTIN 6196591616134
Kodi i produktit 223322

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen