Thumbnail image
Set Evolveo WK-180, tastierë dhe maus, bardhë/gri
27.50 €
Përshkrimi

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Ky set është i përbërë nga një maus dhe tastierë që funksionojnë deri në 10 metra largësi. Për tu lidhur me kompjuter, ky set ka USB nano receiver me 2.5 Ghz frekuencë të Wirelessit. Sensitiviteti i mausit është 1000 dpi. Tastiera ka simbole çeke.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit China
Prodhuesi Evolveo
GTIN 8594161338116
Kodi i produktit 218247

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen