Thumbnail image
Set i kaçavidave 7 copë, NEO
17.10 € 19.00 € (-10%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set I kaçavidave NEO, këto kaçavida janë bërë prej çeliku jashtëzakonisht të fortë S2. Majet e kaçavidave trajtohen me nxehtësi për të siguruar rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC. Kaçavidët përmbajnë pjesë magnetike, të forcuara. Forma tre-lobulare e trajtuar me pjesën e përparme të gishtit zvogëlon përpjekjet e dorës gjatë punës dhe lehtëson rrotullimin. Dorezat e materialeve parandalojnë rrëshqitjen në dorë, gjithashtu është rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Mjetet dorëzohen në tabaka të përshtatshme plastike të formuar që i përshtatet veglave. Cilësia e mjeteve konfirmohet me certifikatën TÜV dhe garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Cilësitë

Origjina Poloni
Lloji i kaçavidës Kombinuar
Materiali Metal, PVC
GTIN 5907558424294
Kodi i produktit 84-232

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen