Thumbnail image
Set i kaçavidave bita 20 copë, TOPEX
11.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i kaçavidave TOPEX, është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet tjera. Në secilën prej gjashtë kaçavidave, shufra është bërë prej çeliku, krom vanadium që garanton jetëgjatësi të madhe të veglave. Pika magnetike e bërë nga çeliku i thekur bën përdorimin më të lehtë të mjetit. Dizajni ergonomik i plastikës është i veshur me material të parrëshqitshëm dhe garanton rehati dhe siguri gjatë punës. Të gjitha këto, me 14 copa të formave dhe madhësive të ndryshme, vijnë në një kuti të përshtatshëme për transport dhe magazinim të lehtë.

Cilësitë

Origjina Poloni
Lloji i kaçavidës Kombinuar
Materiali Metal, PVC
GTIN 5902062013903
Kodi i produktit 39d931

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen