Thumbnail image
Shpues Me Tri Funksione, GRAPHITE
112.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

SDS 900 GRAPHITE, shpues me 3-funksione impakt çekiç me 900 W, i pazëvendësueshëm gjatë punimeve të instalimit dhe prishjes.Ka mundësinë e shpimit, goditjes pneumatike, kur bëhet punimi i sipërfaqeve të suvatuara ose pllakave të qeramikës,etj. Energjia maksimale e ndikimit 4.2J i jep pajisjes një avantazh vendimtar kur ballafaqohet me materiale të tilla si betoni, tulla ose guri.

Cilësitë

Origjina Poloni
Pesha 5-9 kg
Materiali PVC
GTIN 5902062588586
Kodi i produktit 58G858

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen