Thumbnail image
Shtëpizë HP Pavilion 570-p520nc, AMD A10-9700, DDR4 8GB, AMD Radeon R7 450 2GB, e bardhë
544.50 € 591.50 € (-8%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky model desktop HP Pavilion 570-p520nc ka procesorin AMD A10-9700 4-bërthamor, që vepron në 3.5 GHz e deri në 3.8 GHz në modalitetin Overclocking. Vjen me një memorie 4 GB (1 modul) të llojit DDR4. Për sistemimin e aplikacioneve dhe të dhënave ka një hard disk 1 TB të llojit HDD. Ka një disk optikë DVD ± RW.Kartela grafike AMD Radeon R7 450 vjen me kapacitet 2GB memorie të llojit GDDR5. Të integruar ka një kartë zanore dhe portë Wired Gigabit Ethernet. Mbështet teknologjitë WiFi ac dhe Bluetooth. Për lidhjen me pajisjet e tjera, ka porte 1x USB Type-C, 3x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 2x USB 2.0, lidhje audio, DisplayPort, DVI, HDMI, lexues i kartës së kujtesës. Ky model vjen me Windows 10 Home. Gjithashtu janë të përfshira tastiera dhe mausi.

Cilësitë

Bluetooth Po
Standardet Wi-Fi A, ac, b, g, n
USB Type-C Po
Lloj i kartës së rrjetit Glan, WLAN
Rotullimet e hard diskut [rpm] 7 200
HDMI Po
Numri i porteve USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type-A 3
Kapaciteti i memories [GB] 8
Drive optik DVD
Kartë grafike AMD Radeon R7 450
DisplayPort Po
Trashësia [mm] 395
Ngjyra Bardhë
Lloji i HD HDD
Sistemi operativ Windows 10 Home
Lartësia [mm] 307
Lloji i memories DDR4 DIMM (slot)
Prodhuesi HP
GTIN 1916289601496
Kodi i produktit 221423

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen