Thumbnail image
TË KESH DHE TË MOS KESH - ERNEST HEMINGWAY
7.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Zbavitës dhe tragjik, i gjallë dhe poetik, me një ndikim të jashtëzakonshëm emocional, ?Të kesh dhe të mos kesh? e ngre aventurën e madhe letrare në një nivel të ri.

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
Faqe 183
GTIN 9789994342211
Kodi i produktit 9789994342211

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen