Thumbnail image
Telefon Aligator A321, kuqë / zi + Mbushës desktop
49.50 € 51.50 € (-4%)
Përshkrimi

Aligator A321 TFT me ngjyra të lartë përmendura ka një rezolucion prej 128x160 pikselë. Ka të gjitha tiparet themelore të një telefoni celular, domethënë thirrjen dhe dërgimin e SMS, mund të mbaj deri në 500 kontakte telefonike dhe SMS (deri në 50). Mbështet kartat e memories microSD (deri në 32GB). Ka bateri Li-Ion me 800 kapacitet mAh dhe koha e gatishmërisë deri në 240 h. Dimensionet e telefonit janë 122 x 55 x 14 mm, peshë 73 gram.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Lidhës 3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lartësia [mm] 122
Trashësia [mm] 14
Lloji i ekranit TFT
Lloji i produktit Për të moshuar
Prodhuesi Alligator
GTIN 8595181127810
Kodi i produktit 222002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen