Thumbnail image
Antiperspirant NIvea Powder Touch 150 ml
4.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Antiperspirant për femra nga Nivea që mbron nga djersa përgjatë 48 orëve, lufton aromën e keqe dhe bën lëkurën e butë si mëndafshi. Ky produkt thahet shpejtë dhe jep rezultate të mahnitshme. I domosdoshëm për higjienë maksimale, sidomos gjatë stinës së verës.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 9005800221731
Kodi i produktit kNI82286

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen