Thumbnail image
Balsam flokësh Loreal Professionnel Pro Fiber Restore 200 ml
16.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami Pro fiber nga Loreal, vjen me një përbërje që trajton flokët e thata e të dëmtuara nga ngjyrosja dhe ngjyrat e hapura. Ai forcon dhe ushqen flokët thellësisht duke i lën ato të butë dhe me shkëlqim. Pas larjes së katërt zëvendësoni Pro Fiber Restore me Re-Charge Booster për një trajtim afatgjatë prej 6 javësh.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Vëllimi [ml] 200
GTIN 3474630731516
Kodi i produktit kLOP452

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen