Thumbnail image
Balsam i konturëve të syve Clarins 20 ml
38.88 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rivitalizon konturet e syve në shenjat më të hershme të plakjes, zbut dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës delikate rreth syve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës sidomos për lëkurën e thatë.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
GTIN 3380810177107
Kodi i produktit kCL1117710

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen