Thumbnail image
Balsam pas-rroje Clarins After Shave Soother, 75 ml
39.24 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam pas-rroje pa alkohol, që qetëson lëkurën e irrituar. Aplikoni në fytyrë dhe qafë pas rruajtjes.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3380813034100
Kodi i produktit kCL1130341

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen