Thumbnail image
Balsam për buzë Lavera SPF 10 4.5g
5.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam buzësh nga Lavera me përmbajtje 100% natyrale të gjalpit shea dhe vajit jojoba, që mbron buzët nga plasaritjet. Ky produkt kujdeset në mënyrë efektive për buzet tuaja dhe ndalon rastet e alergjisë. Shumë efektiv I përshtatshëm për njerëz me lëkurë të ndjeshme.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Zbutës për buzë
GTIN 4021457608010
Kodi i produktit kLV104660

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen