Thumbnail image
Balsam për flokë Garnier Ultra Doux "Levendula Rozsa", 200 ml
4.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Flokët kanë nevojë për kujdes të shtuar dhe të vazhdueshëm. Garnier sjellë për ne vajin i cili forcon fijen e flokut dhe rikthen elasticitetin e saj. Me ekstrakt natyral të vajit të livandos dhe trëndafilit, ky produkt arrin të kthejë volumin dhe shkëlqimin e tyre. Tani flokët tuaj do të jentë të butë si mëndafshi.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3600541260214
Kodi i produktit kGA350

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen