Thumbnail image
Balsam për flokë Garnier Ultra Doux "Delicatesse d'avoine", 200 ml
4.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Trajtojeni strukturën dhe aromën e ndjeshme të këtij balsami ushqyes për flokët normale, të thata dhe të papërmbajtshme i cili përmban ekstrakte të bimëve natyrale dhe ushqen intensivisht fijen e flokut duke e bërë më të butë, më të ndritshëm dhe duke mundësuar krehje të lehtë. Ky produkt qetëson skalpin e kokës dhe aplikohet në me shampo gjatë larjes, masazhohet për disa minuta dhe pastaj shpërlahet.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të dobësuar
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3600541888050
Kodi i produktit kGA357

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen