Thumbnail image
Balsam për flokë të dëmtuara Loreal Professionel 200 ml
15.84 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky balsam thellësisht rigjeneron flokët e dëmtuara dhe efektivisht përmirëson cilësinë e flokëve. Pas përdorimit flokët do të jenë të butë, fleksibil dhe të ushqyer nga rrënjët deri tek majat. Ai ka një aromë të këndshme limoni dhe mjalti e cila ofron freski dhe rehati gjatë gjithë ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Vëllimi [ml] 200
GTIN 3474630731110
Kodi i produktit kLOP445

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen