Thumbnail image
Balsam për trajtim flokësh Uniq One 150 ml
12.99 € 14.42 € (-10%)
Përshkrimi

Balsam për trajtim flokësh e dizajnuar enkas për femra nga Uniq One, i cili jo vetëm që rigjeneron flokët e thatë dhe të dëmtuar, por edhe parandalon në mënyrë efektive humbjen e flokëve, mbron nga filtrat UVA&UVB dhe mbron flokët nga trajtimi me pajisje nxehtësie. Ai gjithashtu lehtëson krehjen dhe hekurosjen e flokëve duke mundësuar një stilim me formë afatgjate. Përdorimi i rregullt i serumit parandalon djegien e majëve dhe shton forcë e vëllim në flokët tuaja.

Cilësitë

Prodhuesi Uniq One
Origjina Spanjë
Vendi i prodhimit Spain
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 8432225129877
Kodi i produktit kUO010

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Produkt perfekt

Blerina e shtunë, 31 gusht 2019

Produkt shume i mire per floke, jam e kenaqur shume, sidomos per floket e sapo ngjyrosura!

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen