Thumbnail image
Balsam rigjenerues flokësh Loreal Professionnel 200 ml
21.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam me aromë agrume lulesh nga Loreal Professionnel, i cili butësisht kujdeset për flokët tuaj duke rigjeneruar fibrat dhe duke fshehur majat e djegura të tyre. Ai poashtu u jep flokëve një shkëlqim të këndshëm dhe i lë ato të buta e delikate.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Vëllimi [ml] 200
GTIN 3474636388868
Kodi i produktit kLOP442

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen