Thumbnail image
Brusha për ngjyrosje 11 pjesë Kinzo
4.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto brusha janë shumë të përshtatshme për ngjyrosje dhe kanë forma e madhësi të ndryshme. Kompleti përbëhet prej 11 brushave që peshojnë 0.341 kg dhe kanë madhësi 120 x 30 x 380 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 120 x 30 x 380 mm
Pesha Rreth 0.341 KG
GTIN 8711252797403
Kodi i produktit 8711252797403

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen