Thumbnail image
Brushë me fije metali Kinzo
4.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto brusha përbëhem nga fijet e hekurit dhe shërbejnë për gërvishjen dhe pastrimin  e ndryshkut nga gjësendet e forta duke përfshirë metalin. Pakoja përfshin 3 copë me madhësi të ndryshme 30/48/53mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 60 x 80 x 100 mm
Pesha 0.250 KG
GTIN 8711252546773
Kodi i produktit 8711252546773

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen