Thumbnail image
Brushë për ngjyrosje
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto brusha kanë material të qëndrueshëm dhe madhësi të ndryshme. Pakoja përmban dy copë, një të kuqe dhe një të zezë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 260 x 30 x 120 mm
Pesha [g] 117
GTIN 8711252492384
Kodi i produktit 8711252492384

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen