Thumbnail image
Brushë për ngjyrosje
2.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo brushë e kualitetit të lartë përdoret për ngjyrosje dhe ka material bazë nga druri si dhe vjen me dimensione prej 290 x 20 x 50 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Crafts
Madhësia 290 x 20 x 50 mm
Pesha Rreth 0.065 KG
GTIN 8711252340142
Kodi i produktit 8711252340142

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen