Thumbnail image
Buzēkuq Chanel Rouge Coco (Hydrating Creme Lip Colour) 3.5 g
73.68 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përmirësoni bukurinë tuaj pa mundim me gjërat tona thelbësore të grimit. Nga paletat e gjithanshme te mjetet thelbësore, koleksioni ynë është krijuar për të frymëzuar besim dhe kreativitet. Rregulloni pamjen tuaj me produktet tona të grimit me cilësi të lartë që i përshtaten çdo stili dhe rasti. Zbuloni mundësi të pafundme dhe shprehuni pa të meta me përzgjedhjen tonë të kuruar, ku çdo produkt është një penelë e përsosmërisë.

Cilësitë

Nuanca 442
Prodhuesi Chanel
EAN 3145891724424
GTIN 3145891724424
Kodi i produktit kCH088442

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen