Thumbnail image
Buzëkuq Estee Lauder, Vengeful Red, 3.5 g
30.87 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Buzëkuq me ngjyrë joshëse nga Estee Lauder, e cila siguron balancim dhe formë të përkryer të buzëve. Përbërja ultra- e butë dhe e lehtë, hidraton dhe zbutë buzët tuaja duke u dhënë atyre një pamje joshëse. Buzëkqui vjen me nuancë Vengeful Red me numër 350.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Pesha [g] 3.5
GTIN 887167016620
Kodi i produktit kEL333350

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen