Thumbnail image
Buzëkuq GA-DE, Matte, Black Orchid, 3.5 g
14.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Buzëkuq me veti antioksidante dhe hidratuese nga GA-DE, i cili vjen në një ngjyrë të veçantë me cilësi kadifeje. Ai përdor teknologjinë mikro-dyllë me mikrosfera dhe pigmente ultra të lehta. Buzëkuqi qëndron në buzë për një kohë të gjatë duke u dhënë buzëve një pamje delikate e joshëse. Buzëkuqi vjen me nuancën Black Orchid, nr. 732.

Cilësitë

Prodhuesi GA-DE
Origjina Izrael
Pesha [g] 3.5
GTIN 7290106298255
Kodi i produktit kGD0640732

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen