Thumbnail image
Byzylyk palestre Deveroux P1
63.37 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Byzylyk nga Deveroux për të dy gjinitë për të gjithë ata adhurues të sportit. Ky byzylyk I mençur shumëfunksional përveç kohës tregon rrahjet e zemrës, lidhet me telefonat mobil me rrjetet sociale si dhe posedon opsion të kohëmatjes. Ky aksesorë është I përpunuar prej poliretanit dhe silikonit me ngjyrë të zezë dhe të gjelbërt. Ky byzylyk I veçantë posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Shumë I bukur që n’a lehtëson punët, I nevojshëm për të gjithë ata tipa sportivë.

Cilësitë

Prodhuesi Deveroux
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Tipi i orës Digjital
Stili Sportiv
Materiali
  • Poliuretan
  • Silikon
Ngjyra
  • Zezë
  • Gjelbër
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Tjera Monitorues i gjumit
GTIN 8594179140626
Kodi i produktit hDV013

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen